Skip to content

با مقاله آشنایی با یوتیوب همراه باشید.

یوتیوب بیش از یک میلیارد کاربر دارد -تقریبایک سوم همه افراد در اینترنت.و با توجه به الکسا، موتور دوم جستجوگر در جهان پس از گوگل است که وقتی شما درباره استفاده مردم از یوتیوب فکر می کنید، منطقی بنظر میرسد-بعنوان یک موتور جستجوی ویدیو برای تریلر فیلمی جدید،یک فیلم آموزشی یا حتی دموی یک محصول.

به همین ترتیب، عناوین ویدیویی شما باید مشتری محور و توصیفی باشند تا کاربران بتوانند به راحتی محتوای شما را پیدا کنند و توضیحات ویدئویی شما باید دو یا سه جمله باشد که از کلمات کلیدی مورد نظر تشکیل شده است.مطمئن شوید که از ویژگی تگ کردن استفاده کنید، این همان شیوه ای است که یوتیوب ارتباط دارایی شما را تعیین نموده و ویدیوهای مشابه را با هم دسته بندی می نماید. 5 تا 7 تگ مطلوب است و تضمینمی کند که ویدیوی شما با ویدیوهای دیگری که از تگ های مشابه استفاده کرده اند، مرتبط است؛ بنابراین وقتی کاربر درحال تماشای سایر ویدیوها است، آنها می توانند بعنوان یک«ویدیوی مرتبط» ظاهر شوند.به غیر از ارسال صرف محتوا در یوتیوب، می توانید از پلتفرم تبلیغاتی آن استفاده کنید، که به شما امکان می دهد تا قبل از پخش یک ویدیو، تبلیغات را برای مخاطب هدف خود نمایش دهید.

 

نکات و ترفندها آشنایی با یوتیوب 

  • از یک توصیف غنی از کلمه کلیدی استفاده کنید، زیرا این بخش نشان دهنده متا داده ای است که توسط گوگل جستجو می شود.
  • ویدیوهاییوتیوبِ نشنال جئوگرافیک، با کلمات کلیدی تشریحی دسته بندی شده اند تا نشان بدهند که ویدیوهای آنها درباره چه چیزی است، نه اینکه به رتبه بندی جستجوی کلمات کلیدی کمک کند.
  • ویدیوهای جدید را به صورت مداوم پست کنید، بنابراین کاربران احساس ارزشمندی داشته و مشترک کانال شما می شوند.یک بازه زمانی برای انتشار ویدیوهای خود تنظیم کنید و آن را نگه دارید.یکبار که انتظارات را با مخاطبینتان تنظیم کنید،می تواند به منظور برآورده نساختن آن انتظارات، وجهه برند شما را مخدوش نماید.علاوه بر این، اگر محتوای شما قدیمی باشد، می توانید اعتبار خود را از دست بدهید- این امر در همه پلتفرم های اجتماعی و کانال های بازاریابی اعمال می شود.
  • دعوت به عمل را در ویدیوهای خود بگنجانید، از بینندگان بخواهید مشترک شوند یا لینک را ببینند.شما می توانید آنها را به وب سایت خود هدایت کنید تا بیشتر بیاموزندیا به منظور دانلود یک کوپن یا ثبتنام براییک رودیداد، به صفحه هدف بروند.

امیدوارم از مقاله آشنایی با یوتیوب لذت برده باشید.