Skip to content

خدمات بازاریابی شبکه ای اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی

دسترسی به مخاطب

به بازاریابی شبکه های اجتماعی بپردازید و طوری محتوای خود را منتشر و تبلیغ کنید که مخاطبان مورد نظر شما آن را ببینند.

استراتژیست رسانه های اجتماعی اختصاص داده شده به شما تخصص کافی در هر پلتفرم اجتماعی، روند صنعتی و بهترین شیوه تبلیغات داردبا خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی راهکارهای بازاریابی نیلا افزایش میزان دسترسی  آسان می شودآگاهی برند بالا می رود و مکالمات از طریق پیام های هدایت شده پیش می رود.

ما با شما کار می کنیم تا تعیین کنیم که کدام کانال های رسانه های اجتماعی کسب و کار شما را با افراد مناسب متصل میکنند.

این رویکرد خاص فراتر از فلسفه ی در زمان مناسب و در جای مناسب می باشدبه این معنی که این رویکرد بدنبال پیدا کردن کلمات مناسب برای جلب توجه،  ارتباط انها به محتوا و سرگرم کردن آنها در راستای اهداف تجاری شما می باشد.

کانال صدای شما

فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، گوگل پلاس، لینکدین، پینترست، یوتیوب و هر آنچه شما نام ببرید، ما آن را مدیریت می کنیم.می پرسید حتی کانال جدیدی که هنوز وارد جریان اصلی نشده است؟ بله ما آن را هم به عهده گرفتیم.

با نظارت بر پلتفرم ها برای به روز رسانی هایی که ممکن است بر استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی تاثیر بگذارند، به انعطاف پذیری در زمان واقعی خود برای دستیابی به کمپین های خود کمک می کنیداین شما را قادر می سازد تا کاملا با مخاطبین خود در تعامل باشید و آنها را پرورش دهید تا فراتر از مخاطبانی منفعل باشند.

ما قصد داریم با بازاریابی شبکه های اجتماعی در مخاطبین آنلاین شما  نفوذ کنیم تا موجب تاثیرگذاری اجتماعی، افزایش حضور آنلاین شما و ایجاد ارتباط با عوامل مؤثر شویم.محتوای شما به طور دائم در جریان است، همیشه در حال تعامل است، همیشه ارزش های شما را افزایش می دهد.

 

از اهداف خود فراتر بروید

اینکه فقط به مخاطب خود توجه داشته باشید کافی نیست و به تبادل نظرات با انها هم نیاز دارید.

اینکه هدف شما افزایش طرفداران شما، تعدادسهام  یا سطح تعامل است، با اینحال شما هنوزهم به ایجاد یک خط مشی برای سرنخ تجاری داریدما،  صفحات سفارشی خاصی را ایجاد و فرم های دعوت نامه و فرم های سایت پیاده سازی میکنیمبازدیدکنندگان سایت و فالوورهای اجتماعی می توانند با یک کلیک برای یک رویداد پیش رو ثبت نام کنند، عضو خبرنامه شما شوند و یا در مسابقه شما شرکت کنند.

این مدل باعث می شود که مستقیما از پلتفرم های اجتماعی، پست های وبلاگ و صفحات اصلی خود اطلاعات بگیرید.

ساده و آسانبدین معنی که ما براحتی مخاطبان شما به نیش خود می گیریم.

 

بهبود استراتژی شما

رسانه های اجتماعی یک جزء حیاتی از استراتژی بازاریابی محتوایی شما هستند و ما پیشنهادات خود را به گونه ای تنظیم می کنیم تا از اهداف تجاری اصلی شما پشتیبانی شود.

موفقیت رسانه های اجتماعی خود نوعی موفقیت تجاری است.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

خدمات مشاوره ای رسانه های اجتماعی

تکنولوژی و جمعیت شناسی رسانه های اجتماعی در حال توسعه نیازمند انطباق استراتژی شما در هر لحظه از زمان می باشدبرای سرویس های رسانه ای اجتماعی که فراتر از تاکتیک های متعارف تر هستند، ما با تیم شما در کنار یکدیگر کار می کنیم تا راهکارهای نوآورانه ای را ارائه کنیمما از دانش گسترده خود را در زمینه های صنعتی، تاکتیک های بازاریابی شبکه های اجتماعی و ابزارهای پیشرفته سازمانی برای درک مخاطبین شما و تقویت نحوه کار با مشتریان شما بکار می بریم.

استراتژیست های رسانه های اجتماعی ما با شما همکاری می کنند تا صدای خود را در یک یا چند کانال رسانه های اجتماعی به سمع برسانیداز آنجا، استراتژی اجتماعی شما به طور کامل توسط تیم راهکارهای بازاریابی نیلا کنترل و اندازه گیری می شود.

 

پروموشن و تعامل اختصاصی

برای حفظ و بروز نگه داشتن فالوورهای شما با توجه به نام تجاری شما ، ما ایمیل های تبلیغاتی سفارشی و خبرنامه های ماهیانه را تولید می کنیمبا انتشار یک جریان پایدار از اطلاعات مفید، شما همیشه در تماس هستید، همیشه در حال حرکت به جلو هستید.

تاثیر انعکاسی بازاریابی شبکه های اجتماعی

با توسعه و بهره گیری از تاثیر گذارها، ما  ارتباطی بین شما و رهبران صنعتی برقرار میکنیم تا برند خود را به صدای مرتبط و معتمد برسانیدو از طریق ارتقاء موثر محتوای شما، همچنین می توانید تبدیل به یک رهبری فکری در زمینه تخصص خود شوید.

کمپین های انعطاف پذیر در بازاریابی شبکه های اجتماعی

کمپین ها باید انعطاف پذیر باشند تا بتوانند با دنیای رسانه های اجتماعی همگام شوندما ترفندهایی برای بهبود نتایج تان فراهم کردیمبا هم، ما می توانیم برای کسب و کار شما راهکارهای موثر و کارآمدتری در زمینه رسانه های اجتماعی تعیین کنیم.

از طریق ایجاد اهداف و پیگیری کمپین ها، به شما دقیقا نشان می دهیم که مخاطبان شما چگونه با محتوای شما پاسخ می دهند و با آنها ارتباط برقرار می کننددر عوض  شما می توانید از این گزارش ها و نتایج به رهبری جدید، فروش جدید و حفظ مشتریان وفادار استفاده کنید.

پکیج های رسانه های اجتماعی

حضور رسانه های اجتماعی شما به اندازه لوگوی شما اختصاصی استبه همین دلیل است که ما چندین بسته رسانه های اجتماعی برای تکمیل نیازهای خاص شما داریم.

بسته های ما بر اساس تعداد کانال هایی که شما از ما برای مدیریت می خواهید  تقسیم بندی شده استعلاوه بر اینکه به طور کامل مدیریت سیستم های چندگانه اجتماعی را برای برند شما  مدیریت می کنیم اگر به توییت زنده برای یک رویداد، ترویج یک محصول جدید، اعلام جشن بزرگ، طراحی و پیاده سازی یک مسابقه در رسانه های اجتماعی یا انتشار یک خبر مطبوعاتی نیاز دارید؟ ما پشتیبان شما هستیم.

تیم رسانه های اجتماعی ما به شما کمک می کند تا مشخص کنید کدام بسته مناسب کسب و کار شما استهنگامی که آماده هستید، استراتژیست شما کمپین را بگونه ای توسعه می دهد تا محتوای شما تا بالاترین حد ممکن افزایش یابد.

چگونه اجتماعی شویم

استراتژی اجتماعی تطبیقی

ما استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی شما را در حول اهداف و انتظارات مخاطبان تان طراحی می کنیمما از یک رویکرد مبتنی بر کمپین برای تمرکز استفاده و محتوایی که مخاطبان شما استفاده می کنند را ارایه میدهیم.

گزارش دقیق و جامع

استراتژیست اجتماعی گزارش های منظم و بینش های مبتنی بر داده ها را به شما ارائه میدهند تا نشان دهند که چکار میکنید و چرا.

تست A/B

آزمودن رویکردهای مختلف در کمپین های شما، به ما این امکان را می دهد تا به یک استراتژی اجتماعی تعامل پذیر برای برند دست یابیماز طریق این پروموشن و تلاش های تعاملی، مخاطبان صدای شما را رسا و واضح خواهند شنیداجازه دهید گفت و گو شروع شود.

شما محتوای شگفت انگیزی دارید. آن را به جهان نشان دهید.

رسانه های اجتماعی نسخه عصر حاضر برای یک اعلام عمومی می باشداین روش همان شیوه تبلیغ برند شما و مکالمه معنی دار با طرفداران، فالوورها و مشتریان آینده شماستبا استراتژی مناسب رسانه های اجتماعی، شما شنیده می شوید.