بازاریابی ایمیلی

چگونه از بازاریابی ایمیلی استفاده کنیم؟

یک ایمیل باز شده یک چیز است؛ یک ایمیل خوانده شده، چیز دیگری است.

ساخت ایمیلی که کسی را مجبور به کلیک کند، حقیقتا یک هنر است.

به یاد داشته باشید، خوانندگان شما صدها ایمیل را در هر روز اسکن می کنند، و تصمیم های سریعی در مورد خواندن یا نخواندن آنها می گیرند. در راهکارهای بازاریابی نیلا، هزاران ایمیل ارسال می کنیم و هر طراحی و نسخه ایمیل را می آزماییم تا مطمئن شویم که خوانندگان ما بر روی آن کلیک می کنند.

ایمیل مارکتینگ

ایمیل سنگ بنای بسیاری از کمپین های بازاریابی است. با توجه به فعالیت سازمان شما، ایمیل می تواند در هر مرحله از قیف، روابطی را مخصوصا با سرنخ هایی که از قبل در پایگاه داده ی خود دارید، ایجاد کند. خریداران امروزی، گستره توجه کوتاه و عادات هوشمندانه ای را دارند. آنها اطلاعات مناسب و شخصی سازی شده را در همه زمان ها می خواهند. به همین دلیل بازاریاب ها باید کمپین های ایمیل تعاملی ایجاد کنند و هدف فقط دسته دسته کردن و ارسال ایمیل های پر تعداد نباشد. برای بالا افزایش بازده، ایمیل هایتان باید قابل اطمینان، مرتبط، محاوره ای، هماهنگ در همه کانالها و استراتژیک باشند.

بازاریابی ایمیل می تواند به پرورش سرنخ های موجود در پایگاه داده شما کمک کند و آنها را به یک مشتری نزدیک تر تبدیل کند.

بازاریابی ایمیل
بازاریابی ایمیل

خدمات کامل بازاریابی ایمیلی

بازاریابی ایمیلی با هدف افزایش آگاهی برند، افزایش بازدید وبسایت، تولید سرنخ تجاری و در نتیجه ارتقای محصولات و خدمات، یک استراتژی بازاریابی ثابت شده است.

اگر شما به ‌دنبال اصلاح اساسی برنامه‌ی بازاریابی ایمیلی خود هستید، اگر به‌دنبال یک آژانس بازاریابی دیجینال هستید یا می‌خواهید نتایج زحمات شما در بازاریابی افزایش یابد، راهکارهای بازاریابی نیلا برای شما روشی متفاوت ارایه خواهد داد.

ازطریق استفاده از نرم افزارهای پیشتاز بازاریابی دیجیتال و استقرار بهترین شیوه‌های ایمیل مارکتینگ، شما می‌توانید پیام‌های خود را به‌ بازه‌ای وسیع از مشتریان احتمالی ارسال کنید و رفتار و علایق آنها را مورد بررسی قرار دهید.

پیام‌رسانی خودکار پست الکترونیک و ارسال‌های هماهنگ شده

به‌منظور هماهنگی کمپین‌های تبلیغاتی، فهرست ایمیل های شما را با نرم‌افزار CRM هماهنگ می کنیم، تا به‌طور دقیق فعالیت های مشتریان شما ثبت شود. سپس می‌توانیم از ویژگی پاسخ‌دهی خودکار پست الکترونیک استفاده کنیم تا از ارسال پیام تشکر برای دریافت‌کننده‌ی علاقمند مطمئن شویم، آنها را درگیر نگاه داریم و یک تجربه‌ی شخصی برای کاربر فراهم کنیم.

بازاریابی ایمیل

چند نکته برای نوشتن ایمیل

سخنی جدا از بازاریابی بگویید

اصطلاحات خاص می تواند بلافاصله خواننده ی شما را بپراند. نسخه خود را واضح و محاوره ای بنویسید.

کوتاه و شیرین

می دانیم که بهتر است چیزهای ساده ای بگوییم. سعی کنید از جملات کوتاه و گلوله وار استفاده کنید تا ایمیل های شما را برای خواندن آسان سازد.

اصلاح یادتان نرود

چندین نفر باید هر ایمیل را از نظر غلط های املایی، دستور زبان و نقطه گذاری بررسی کنند. اگر می توانید، ایمیل خود را چند ساعت قبل از ارسال مجددا بررسی کنید تا اشتباهات احتمالی رفع شوند.

به یک نقطه ضعف بپردازید

نسخه ایمیل شما می تواند درباره یک مشکل صحبت کند که شما می توانید آن را برای خواننده ی خود حل نمایید. یک راهکار واضح و مختصر پیشنهاد دهید.

خبرنامه دیجیتال

خبرنامه‌ها یکی از محبوب‌ترین اشکال بازاریابی پست الکترونیک هستند. آنها به‌طور منظم برای شما فرصت رویارویی با مشتریان احتمالی آینده را فراهم می‌کنند تا بتوانید مشترکین خود را زیاد کنید. خبرنامه در حین این‌که محتوای ارزشمندی که برای ایجاد اقتدار برند و ترغیب به اقدام تجاری را فراهم می‌کند باعث می شود تا همیشه در ذهن مخاطب هدف، جای داشته باشید. استفاده از بازاریابی ایمیلی، دسترسی به تعداد عظیمی از مشتریان را به راحتی از طریق پست الکترونیک فراهم می‌کند. متخصص بازاریابی نیلا، به شما کمک خواهند کرد که تعیین کنید چه زمانی، چه‌شخصی خبرنامه‌ی شما را دریافت کند و چگونه می‌توانید به بهترین شکل با مخاطب خود روبه‌رو شوید و از ارسال پیام‌های کلی پرهیز کنید. با استفاده از شخصیت‌های بازدیدکنندگان وبسایت و خریداران محصولات، ازجمله اطلاعات جمعیت‌شناسی پیشرفته و با در نظر گرفتن مرحله‌ای قیف فروش که متعلق به مشتری است، شما می‌توانید بر روی خبرنامه‌های ایمیلی هدفمند و با کیفیت و شخصی‌سازی‌شده‌، حساب کنید. 

خبرنامه
0 %
میانگین نرخ باز برای یک ایمیل B2B
0 %
میانگین نرخ کلیک نسبت به رتبه B2B
0 %
میانگین نرخ باز برای یک ایمیل B2C
0 %
میانگین نرخ کلیک نسبت به رتبه B2C

سر فرصت بخوانید

با وارد نمودن ایمیل خود می توانید آخرین مطالب ما را در ایمیل خود دریافت کنید…