Skip to content
طراحی وبسایت
مدیریت سرنخ های تجاری
در دنیای دیجیتال به سادگی اتفاق می افتد
background-image-2500w
بهترین راه حل آنلاین
وبسایتی مناسب کسب و کار شما
بازاریابی شبکه های اجتماعی
بازاریابی شبکه های اجتماعی
چرا به بازاریابی شبکه های اجتماعی نیاز دارید؟

هوشمندانه حرکت کنید

با استفاده از بازاریابی دیجیتال…

مشتریان خود را زیر نظر بگیرید

استفاده از ابزارهای متنوع در دنیای دیجیتال این امکان را به شما می دهد تا رفتار مشتریان خود را زیر نظر بگیرید و مطابق با رفتار آنها برنامه ریزی فروش خود را انجام دهید.

هدفمند هزینه کنید

هزینه های تبلیغات و استفاده از مدیاهای دنیای دیجیتال بسیار پایین تر از تبلیغات آفلاین است. از طرفی امکان گزارش گیری و بررسی دقیق تبلیغات به شما اجازه می دهد تا بودجه خود را به بهترین نحو مدیریت کنید.

مشخص گام بردارید

بدون شک گستردگی ابزار تبلیغاتی و طیف پسیع مخاطب می توانند تمرکز را از کسب و کار دور کند. برنامه ریزی و حرکت در مسیر مشخص از ویژگی ها و امکاناتی است که بازاریابی دیجیتال در اختیار شما قرار می دهد.

پروژه های ما

آخرین پروژه های انجام شده در راهکارهای بازاریابی نیلا

هدف ما قرار دادن نیازهای مشتریان‌مان در مرکز توجه است، به گونه‌ای که از همان دیدار اول تا تحویل نهایی پروژه، احساس رضایت نمایند. در این مسیر، تمام تلاش‌مان بر این است تا درخواست شما را به بهترین نحو ممکن انجام داده و ارزشی مضاعف برای شما و کسب و کار شما ایجاد نماییم.

 
بازاریابی دیجیتال

سئو در ۳۰ روز

مشتریان احتمالی شما به دنبال چیزی هستند که شما می فروشید، اما آیا آنها شما را پیدا خواهند کرد؟

بازاریابی جستجو به معنی پیدا شدن توسط مشتری احتمالی از طریق نتایج جستجو و تبدیل آنها به فرصت ها است. هر چه رتبه بهتری در نتایج ارگانیک داشته باشید، افراد بیشتری شما را پیدا خواهند کرد.

چگونه رتبه های خوب را بدست آورید؟

طراحی سایت

بدون شک در دنیای دیجیتال وبسایت شما نقش مهمی در پیشبرد اهداف شما و کسب و کارتان دارد. یک وبسایت خوب نتیجه مستقیمی بر نتیجه برنامه های بازاریابی و فروش شما دارد و همینطور می تواند هزینه های مربوط به تبلیغات و بازاریابی و فروش کسب و کار شما را تحت تاثیر قرار دهد.

در راهکار های بازاریابی نیلا پس از شناخت نیازهای کسب و کار شما و آشنایی با بازار هدفاتان وبسایتی مطابق با استانداردهای روز دنیا و به عنوان پایگاهی برای فرایند بازاریابی دیجیتال شما پیاده سازی می کنیم.

 
بازاریابی دیجیتال

نظرات برخی از مشتریان ما

screen-shot-2018-12-20-at-4.52.35-pm
سختی شروع یک کسب و کار جدید در کنار یک تیم حرفه ای می تونه لدت بخش باشه...کاری که این تیم برای کسب و کار ما انجام داد بسیار بیشتر از یک برنامه ریزی بازاریابی بود.
مجتبی شکوهی راد
نیلاکاپ - بنیان گذار
screen-shot-2018-12-20-at-4.50.00-pm
یک تیم حرفه ای و همراه از ابتدای مسیر تا پس از پایان پروژه...دلیلی شد برای انجام پروژه های بیشتر با این تیم
مهندس حسن خانی
مشاوره ارشد شرکت فهندژ - موسس ارکلاب
screen-shot-2018-12-20-at-4.50.22-pm
تمامی نیازهای ما برای دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات توسط تیم راهکارهای بازاریابی نیلا انجام گرفت و از این همکاری بسیار راضی هستیم.
بهزاد حیدری
پرشین سرفیس - بنیان گذار

برای مشاوره رایگان در زمینه بازاریابی دیجیتال کسب کار خود با ما تماس بگیرید….