طراحی گرافیک

طراحی درست شما را به یاد ماندنی می کند.

استراتژی به هنر ملحق می‌شود

محتوای بصری نسبت به کلمه، زودتر منتقل می‌شود. استراتژی بازاریابی تصویری، که با رسانه ی مناسب تقویت شده عملکرد بهتری نسبت به بقیه محتواها دارد و با کمک امکانات بصری متنوع در بازاریابی، ما برند شما را به یک موتور بازگشت سرمایه تبدیل می‌کنیم. توجه تعداد بیشتری از مخاطبین را جلب کنید، آینده ی مصمم تری را به وجود آورید و ارتباط مشتری را با طرحی متفاوت قوی تر کنید.

طراحی کاتالوگ و بروشور

هر کسب و کاری برای معرفی خود و محصولات خود مطابق با نیاز مشتریان نیازمند استراتژی است. ارتباط متناوب با کانال های ارتباطی مختلف باعث می شود شما به منابع تبلیغاتی مختلف با یک فرم اجرایی نیازداشته باشید تا بتوانید در هر لحظه مطابق با سوال مشتریان خود به آن پاسخ بدهید. انتشار و به اشتراک گذاشتن اطلاعات محصولاتتان توسط وب سایت، کانال های ایمیلی و دیگر رسانه های جمعی برای دستیابی به حداکثر بازدید و آگاهی از محصولات هدف اصلی تیم بازاریابی شماست. طراحی کرافیک واژه مناسبی برای این بخش از فعالیت هاست.

طراحی کاتالوگ و بروشور متناسب با محصولات و برندتان یکی از اصلی ترین شاخه های فعالیت ماست. پس از آشنایی با محصولات و خدمات شما استراتژی یکپارچه به همراه طراحی مطابق با استانداردهای روز ارائه خواهیم نمود تا همواره با دستی پر در برابر مشتریان خود به گفتگو بپردازید.

catalog22

طراحی وبسایت

در جهانی که اینترنت اولین راه ارتباطی انسان هاست داشتن وبسایت برای دیده شدن بسیار مهم است. موتورهای جستجوگر، وبسایت ها و اپلیکیشن ها اصلی ترین ابزار این قسمت هستند. در راهکارهای بازاریابی نیلا وب سایت شما متناسب با کسب و کار شما طراحی می شود و در پروسه طراحی تمامی استانداردهای لازم برای موفقیت در کسب رتبه در موتورهای جست و جو مورد توجه قرار می گیرد.

آخرین نمونه کارهای ما

info2

اینفوگرافیک ها

داده های پیچیده را بصری کنید، مفاهیم را بصورت جذاب و به طور مستقیم به کمک اینفوگراف های متنوع انتقال دهید.طراحان ما اطلاعات متراکم را به محتواهای گرافیکی قابل درک تبدیل می‌کنند به طوری که برای مخاطب در چند ثانیه قابل حفظ کردن باشد.

آیا می خواهید در صدر اذهان باشید؟ پس باید بدانید اینفوگرافیک ها نسبت به بقیه محتواها سه برابر سریعتر در فضای مجازی مورد پسند واقع شده و گسترش می‌یابند.

طراحی صفحه فرود

هر کمپین تبلیغاتی نیاز به یک صفحه فرود دارد که می تواند باعث موفقیت شا شکست کمپین شما شود. ما صفحه فرود کمپین شما مطابق با خواسته های شما و ماهیت کمپین طراحی می کنیم تا علاوه بر افزایش احتمال موفقیت کمپین بتوانید از دیتاهای آن نیز استفاده کنید.

پس از طراحی صفحه فرود و اجرای کمپین نیز در کنار شما خواهیم بود تا در صورت نیاز به تغییرات بتوانیم به سرعت تغییرات را ایجاد کنیم و حتی نیازهای جدید شما را به صفحه فرود اضافه کنیم.

office-set

لوگو و ست اداری

در حال حاضر اهمیت داشتن یک لوگو و برندبوک بر هیچ کسب و کاری پوشیده نیست. یک لوگوی خوب می تواند تاثیر بسزایی در درک مشتری از برند شما ایجاد کند.

در راهکارهای بازاریابی نیلا پس از شناخت کسب و کار و صنعت شما لوگوها و ست های مختلف اداری متناسب با سلیقه شما طراحی خواهیم نمود و در پایان نیز برندبوکی شامل بایدها و نبایدهای استفاده از علامت تجاری برایتان ایجاد خواهیم نمود.

طراحی بسته بندی

بسته بندی محصول شما در نقطه مهمی از تصمیم گیری مشتری قرار دارد. یک بسته بندی خوب می تواند باعث افزایش فروش محصول شما شود و در عین حال بسته بندی نامناسب می تواند برند شما را به خطر بیاندازد.

ما پس از بررسی شرایط بازار و با سنجش سلیقه مخاطبان هدف شما بسته بندی های متفاوتی طراحی می کنیم و سپس با ارزیابی آنها بهترین گزینه را در جهت افزایش موفقیت محصول به شما ارائه خواهیم نمود.

package

ارتباط با ما

برای مشاوره رایگان در زمینه طراحی و چاپ فرم زیر را تکمیل نمایید: