بهینه سازی موتور جست و جو SEO

دیده شوید

بهینه سازی موتور جستجو (سئو SEO) سنگ بنای بازاریابی دیجیتال است.

اگرچه پروسه بهینه سازی وبسایت زمان بر و گاهی اوقات بسیار دشوار است ولی نتایج و تاثیر آن بر روی کسب و کارها باعث جذابیت آن شده است.

 

چرا به سئو نیاز دارید؟

93٪ کل ترافیک وب از یک موتور جستجو می باشد.

موتورهای جستجو 300٪ ترافیک بیشتری را به صفحات وب نسبت به رسانه های اجتماعی هدایت می کنند.

60٪ از کلیک ها به موقعیت 1 تا 3 درصفحات نتایج جستجو موتور می رود.

استفاده از SEO در بیش از 82٪ شرکتها سبب افزایش ورودی های سازمان شده است.

سرنخ های بدست آمده از طریق موتورهای جست و جو 61٪ ارزان تر از ورودی های دیگر کانال ها است.

میزان سرنخ های ناشی از SEO به طور متوسط نزدیک به 14.6٪ است، که برای دیگر کانال ها در حدود 1.7٪ می باشد.

theme-laptop-full

استراتژی سئو SEO

هر محتوا و فعالیتی که در وبسایت و شبکه های اجتماعی شما انجام می شود می تواند نقش مهمی در فرآیند سئو SEO داشته باشد. در نتیجه با یک برنامه ریزی صحیح و استفاده از تمامی ظرفیت های بازاریابی دیجیتال می توان به بهترین نحو از ظرفیت های موجود سازمان شما استفاده کرد.
بررسی استراتژی رقبا و نحو عملکرد آنها و مشخص نمودن فعالیت هایی که برای پشت سرگذاشتن رقبا به آن نیاز دارید، بخش مهمی از برنامه ریزی بهینه سازی موتور جستجو (سئو SEO) می باشد. ما استانداردهای سئو SEO را در تمام فعالیت هایی که  انجام می دهیم، از ابتدا تا انتها مد نظر قرار می دهیم.

با استفاده از استراتژی های متنوع بهینه سازی موتور جستجو (سئو SEO) وبسایت شما را برای کلمات کلیدی مختص کسب و کارتان بهینه سازی می کنیم.

ON-PAGE SEO

فعالیت هایی که بر روی وبسایت شما انجام می گیرد و باعث بهبود رتبه سایت شما در موتورهای جست و جو می شود On page seo نامیده می شود.

در واقع در یک پروسه On Page SEO شما استانداردهای وبسایت خود شامل کدهای html و تمامی استاتداردهای مورد نیاز برای موتورهای جست و جو از جمله محتوا و تصاویر را بهینه سازی می کنید. در واقع فعالیت های مربوط به این بخش توسط خود شما صورت می گیرد و نیاز به عوامل خارجی برای بهبود رتبه در موتورهای جست و جو نخواهید داشت.

سئو

OFF-PAGE SEO

نه تنها ساختار و دانش برنامه نویسی وبسایت برای سئو SEO مهم است، بلکه سیگنال های خارجی نیز مهم می باشند. Off-Page SEO شامل عوامل موثر، بازاریابی رسانه های اجتماعی، ایجاد پیوند، اشاره به نام تجاری، Schema و موارد دیگر است. هدف ما ایجاد و انتشار اعتبارات معتبر از حوزه های مختلف با کیفیت بالا برای ارسال سیگنال های قوی با رتبه بندی قوی تر به موتورهای جستجو می باشد.

با بهبود مستمر دامنه و گسترش حضور نام تجاری شما در دنیای دیجیتال، شانس شما برای تولید ترافیک بیشتر و با کیفیت را افزایش می دهد.

آنالیز وضعیت سئو SEO وبسایت شما

اگرچه پروسه بهینه سازی وبسایت زمان بر و گاهی اوقات بسیار دشوار است ولی نتایج و تاثیر آن بر روی کسب و کارها باعث جذابیت آن شده است.

نتایج قابل مشاهده در موتورهای جست و جو SERP

سئو SEO بدون مرز می باشد، و برای شرکت های بین المللی، یک استراتژی بازاریابی دائم باید وجود داشته باشد. با توجه به زبان های گوناگون، مقررات اینترنت، استفاده از موتورهای جستجو و دسترسی به فناوری، SEO سئو در مقیاس جهانی به میزان بالایی از تخصص متکی است.
برای اطمینان از اینکه نتایج شما در SERP مشخص می شود، مشاوران از دامنه های سطح بالا، زیر دامنه ها، URL های اصلاح شده، برچسب های زبان، ترجمه خودکار و جغرافیایی هدفمند موتورهای جستجو و کاربران انسانی برای پیدا کردن مطالب شما از طریق موتور جستجوی گوگل و سایر ابزارها استفاده می کنند.

اگر چه فاصله فیزیکی بین برند و خریداران ممکن است بیشتر از همیشه باشد، موتورهای جستجو همه را به کسب و کار محلی تبدیل می کنند.
یکی از راه ها برای قرار دادن نام تجاری شما برای سرمایه گذاری در جستجوهای امروز، با فهرست بهینه سازی شده Google My Business، دایرکتوری های کسب و کار به روز شده مانند Yelp و تولید محتوا است که اهداف محلی را ارائه می دهد. از طریق توسعه کامل مخاطبان، بهینه سازی دستی تنظیمات وب و توسعه محتوا پیشرفته SEO، مشاوران بازاریابی نیلا، رتبه نام تجاری شما را در نتایج جستجو بهبود می دهند.

دانستن اینکه چه کلمات کلیدی را رقبای شما مورد هدف قرار داده اند، کمپین هایی که انجام می دهند و معیارهای عملکردی آنها، کلیدی برای اصلاح استراتژی های سئو شما است.
در راهکارهای بازاریابی نیلا تحقیق، گزارش و تجزیه و تحلیل رقبای اصلی شما را انجام می دهیم، بنابراین شما پایه ای قوی برای راه اندازی استراتژی سئو SEO خود خواهید داشت. این امر به شما اجازه می دهد که منابع خود را به کلمات کلیدی مورد نظر تجاری با ارزش بالا، رسانه های اجتماعی و پاداش ها و فرصت های عالی بازار که ممکن است از آن آگاه نباشید، اختصاص دهید.

با بررسی رقبای خود و مشخص نمودن نقاط ضعف و قدرت می توانید مسیر بازاریابی دیجیتال خود را دقیق تر بررسی کنید و همزمان در تمامی کانال ها سیاست های مناسب و یکپارچه ای در نظر بگیرید.

سئو

سئو در خدمت اهداف بازاریابی دیجیتال​

علاوه بر درک هدف مخاطبان، شما باید درک کنید که نسبت به هدف برند خود نیز آگاهی داشته باشید، تا بتوانید مشخص کنید که چه چیزهایی از طریق محتوا و چگونه ،نام تجاری شما را برای رسیدن به اهداف سئو SEO آماده می کنند.

ما می توانیم وب سایت شما را بازطراحی کنیم تا نام تجاری شما به روز شود، استراتژی بازاریابی محتوا شما را شکل داده یا اصلاح کنیم، دستورالعمل های نام تجاری را ارتقا دهیم، پیام های برند را ارتقا دهیم و در صورت لزوم استراتژی بازاریابی آنلاین شما را تدوین کنند. فهمیدن نقاط قوت و ضعف فعلی شما از دیدگاه بازار، شما را قادر می سازد تا به طور مناسب بر روی فرصت های سئو SEO تمرکز کنید.

آنالیز وضعیت سئو SEO وبسایت شما

اگرچه پروسه بهینه سازی وبسایت زمان بر و گاهی اوقات بسیار دشوار است ولی نتایج و تاثیر آن بر روی کسب و کارها باعث جذابیت آن شده است.